Презентація школи

Download Report

Transcript Презентація школи

Середня загальноосвітня школа № 223 Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації

Здоров’я, як честь, змолоду потрібно берегти.

Коли здоровий – все здолаєш і досягнеш найвищої мети!

Головні завдання сучасної школи

Створення освітнього середовища, сприятливого для збереження та подальшого зміцнення здоров'я школярів ; Формування відповідального ставлення до свого життя і здоров'я ; Оволодіння життєвими навичками безпечної і здорової поведінки.

Головна мета проекту

• • • формування й розвиток фізично, психічно, соціально і морально здорової особистості; створення умов для збереження і зміцнення здоров'я учнів; підготовка їх до суспільнозначущого самоутвердження, самодостатності та самореалізації в дорослому житті.

Формування життєвої компетентності школярів через вдосконалення навичок здорового способу життя”

апробація профілактичної протиалкогольної та проти наркотичної програми виховання учня 1 – 12 класів загальноосвітніх навчальних закладів І –ІІІ ступенів з залученням вчителів та батьків (директор школи Олійник І.М. є співавтором вищевказаної програми)

В межах програми прорецензовано підручник «Інформаційна програма з профілактики наркотичних та алкогольних проблем, зорієнтована на персонал школи (профілактика на робочому місці)»

• • • •

Посібник «Мое здоров'я… Моє рішення… Мій вибір» Посібник для класних керівників компетентність або підказки батькам».

«Батьківська Інформаційна розвиваюча програма з профілактики алкогольних та наркотичних проблем серед учнівської молоді, зорієнтована на батьків учнів

Впровадження інформаційно-освітньої програми учнів 7-8 класів та їх батьків «Сімейна розмова» для Впровадження курсу “Школа проти СНІДу” Реалізація здоров'язберігаючих проектів на паралелях

Реалізація профілактичної протиалкогольної та проти наркотичної програми виховання учня 1–11 батьків класів загальноосвітніх навчальних закладів І –ІІІ ступенів з залученням вчителів та

Формування компетенції здорового способу життя

Комплексна програма з профілактики наркотичних та алкогольних проблем Апробація, рецензування, впровадження

1 – 4 клас Сімейна розмова 7-8 клас Батьківська компетентність, або підказка батькам (тренінг)

Кураторами проекту широко застосовуються форми тренінгу його допомогою вдалося зацікавили вихованців таким видом роботи і пробудили інтерес до проблем здорового способу життя та його значення для сучасної людини.

Для більшої ефективності цього процесу, застосовувані в ході тренінгу і групової роботи у фокус-групах мотивації підбирались із урахуванням інтересу, рівня фізичного розвитку були досить складними і відповідали принципу доступності.

та типологічних особливостей підлітків, але, разом з тим, вони не

Ні – курінню конкурс малюнків

Попередження шкідливих звичок

Реалізація інформаційно-освітньої програми для учнів 7-8 класів та їх батьків «Сімейна розмова»

Важливим етапом у ході формування соціальної компетенції здорового способу життя підлітків у межах проекту “Сімейна розмова” стали нетрадиційні форми роботи такі як гра-драматизація, адже потреба особистості в грі і здатність грати характеризується особливим баченням світу й не пов'язано з віком людини.

В ході дослідження було підтверджено, що педагогічний потенціал гри суттєвий. Він полягає в тому, що гра-драматизація створює умови для ефективного засвоєння понять про здоровий спосіб життя шляхом творчого самовираження дитини, а творчість є щонайпотужнішим засобом її розвитку і виховання.

Реалізація курсу “Захисти себе від ВІЛ”

“ Захисти себе від ВІЛ ”

Факультативний курс 9 клас Маршрут безпеки 8 – 11 клас

Тренінговий курс

“Димні світи” профілактика тютюнопаління 6 клас “Красива реклама – згубні наслідки” профілактика вживання алкоголю 7 клас “Життя без гачка” профілактика вживання наркотиків 8 клас

“Імунітет проти”…

Завершальним етапом у ході дослідження традиційним стало підсумкове анкетування, що допомагає виявляти рівень ефективності проведеної протягом часу експерименту роботи.

Заходи в межах превентивних проектів

Виховний захід в 3 – В класі Вчитель Безносюк С.Г.

Тема Будемо здорові, або пригоди маленьких зубчиків.

Мета Формувати і розвивати культурно-гігієнічні навички під час догляду за порожниною рота; розвивати творчу уяву, фантазію, зацікавленість; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров'я.

Виховний захід в 3-А класі класний керівник Владимирова О.В.

Тема: Режим дня. Почни день з ранкової гімнастики.

Мета: ознайомити учнів з поняттям «режим дня»; довести необхідність його дотримання; прищеплювати дітям елементарні санітарно - гігієнічні навички: щодня мити обличчя, руки, вуха, шию, чистити зуби вранці та ввечері. Виховати у дітей любов до занять спортом, спонукати до ведення здорового способу життя.

Виховний захід в 8-Б класі класний керівник Іщенко Л.М.

Тема. Захоплення і інтереси – протидія поганому настрою.

Мета: розкрити перед учнями чарівний світ людських захоплень, виховувати людяність, доброту, любов до праці, любов і бережливе ставлення до природи

Виховний захід в 2-А класі класний Петюх О.О.

Тема: ЗДОРОВ’Ю ДИТИНИ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО.

Мета. Вчити дітей любити і поважати себе як активного маленького громадянина країни, розуміти необхідність ранкової гімнастики, особистої гігієни, спорту для здоров’я людини; розширити знання про лікарські рослини; виховувати інтерес до здорового і активного способу життя, любов до спорту; емоційно і виразно виконувати пісні, таночки, виховувати любов до творчості.

Здоров'ю дитини – зелене світло

Клуб здоров'я; Години спілкування "Людина – сама творець власної долі“, “ Щоб у серці панувала злагода” ; Острів " Здоров'я; Дослідження – гра "Шкідливий вплив тютюну "; Пізнавальна гра "Наркоманія - шлях у безодню "; Психологічний тренінг "Щоб уникнути конфлікту у класному колективі"; Конференція з елементами драматизації "Вплив алкоголю і наркотиків на нервову систему і поведінку людини".

Робота з батьками

• • • • • • • • спортивні змагання; свята; клуби для батьків; диспути; обмін досвідом; бесіди за круглим столом; місячник родини; конкурси "Тато, мама і я – спортивна сім'я“

Питання фізкультурно-оздоровчого характеру виносяться на наради та засідання педрад

 Формування життєвої компетентності школярів через вдосконалення навичок здорового способу життя.

 Про стан роботи з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії під час навчально-виховного процесу в школі.

 Про виконання натуральних норм споживання основних харчових продуктів в організації харчування учнів.

 Про ефективність роботи педагогічного колективу щодо збереження та зміцнення здоров'я учнів.

 Стан фізкультурно-масової роботи в школі.

 Організація навчальних екскурсій та виробничої практики.

Засідання педагогічних рад

Засідання педагогічних рад

Завершальним допомагає етапом виявляти у ході дослідження традиційним стало підсумкове анкетування, що рівень ефективності проведеної протягом часу експерименту роботи.

Дякуємо за увагу