Презентація суспільно-гуманітарного циклу

Download Report

Transcript Презентація суспільно-гуманітарного циклу

Суспільно-гуманітарний цикл Методичне об’єднання учителів-філологів Методичне об’єднання учителів гуманітарного циклу

Вчителі суспільно гуманітарних дисциплін

Проблема Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури, англійської мови.

Прізвище, ім'я, по батькові Рік народження Освіта Спеціальність за дипломом Стаж педагогічної роботи Посада

Сергієнко Надія Григорівна 26.11.1963

вища, Ніжинський державний педагогічний інститут,1988 українська мова та література 27 вчитель української мови та літератури

До краєзнавства горнеться душа, А школу рідну має за домівку.

Високий дух Барвінок й Куліша З Оленівки везе у Комарівку.

Надія Григорівна працює на посаді вчителя української мови і літератури з 1994 року. Свої обов’язки виконує добросовісно, старанно. Успішно застосовує різноманітні методи навчання та виховання, уміло активізує розумову діяльність учнів.

На уроках української мови значну увагу приділяє збагаченню учнівської мови. Вивчення нового матеріалу обов'язково супроводжується диференційованими тренувальними вправами. Творчо використовує нестандартні форми проведення уроків: робота в парах, групах, мікрофон, уроки-заліки, уроки-мандрівки, уроки-дослідження.

На уроках оптимально реалізує міжпредметні зв’язки. В комплексі використовує роздавальний і дидактичний матеріал.

Уроки української літератури проводить з активним залученням учнів (рольові ігри, інсценізації творів). Її учні були переможцями районного конкурсу «Вірю в майбутнє твоє, Україно!». Надія Григорівна учить учнів творчо мислити, робити цілісний аналіз художнього твору, пізнавати життя. Не нав’язує свою думку, а допомагає учням робити висновки самостійно. Велику увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, наповненню кабінету дидактичним, роздавальним матеріалом.

Систематично працює над збагаченням фахових знань. Бере активну участь у засіданнях методичних об'єднань. Працює над проблемою «Організація навчальної діяльності учнів на уроках рідної мови».

Активна в громадській діяльності. Систематично залучає учнів до пошукової та наукової роботи по вивченню літератури рідного краю.

Прізвище, ім'я, по батькові Рік народження Освіта

Порубай Наталія Григорівна 10.03.1963

вища, Ніжинський державний педагогічний інститут,1988

Спеціальність за дипломом Стаж педагогічної роботи Посада

27 вчитель української мови та літератури

Навчає любові до рідної мови – У цім полягає учительська суть.

Були у дітей перемоги чудові Дасть Бог і надалі іще принесуть!

Порубай Наталія Григорівна працює в школі вчителем української мови та літератури з 1999 року.

Учитель має відповідну фахову вищу освіту, виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними формами, методами організації навчально-виховного процесу, забезпечує високу результативність, якість своєї праці, відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування.

Працює над проблемою «Диференційований підхід у вивченні української мови та літератури «На уроках української мови значну увагу приділяє збагаченню учнівської мови. Вивчення нового матеріалу обов'язково супроводжується диференційованими тренувальними використовує нестандартні форми проведення уроків: робота в парах, групах, мікрофон, уроки-заліки, уроки-мандрівки, уроки-дослідження. Велику увагу приділяє вивченню літератури рідного краю, пропаганді краєзнавства в навчально-виховному процесі. Виховує в учнів повагу до батьків. Готує вихованців до свідомого життя в дусі взаєморозуміння, миру, злагоди.

Додержується педагогічної етики, поважає гідність учнів.

Своїми надбаннями Наталія Григорівна ділиться з колегами, часто виступає на районних семінарах.

Морально витримана. Працьовита, доброзичлива, вимоглива, наполеглива у досягненні мети, чуйна, скромна, ввічлива, чесна. Користується авторитетом в учнівському та педагогічному колективах.

вправами. Творчо

Прізвище, ім'я, по батькові Рік народження Освіта Спеціальність за дипломом Стаж педагогічної роботи Посада

Кривоберець Софія Миколаївна вища, 29.03.1959

Ніжинський державний педагогічний інститут ім.М.В.Гоголя,1982р.

українська мова та література 33 вчитель української мови та літератури

Є мудрість і досвід – збувається мрія.

І це символічно, до певної міри, Бо в святцях зазначено: мудра Софія То мати

любові

,

надії

та

віри

.

Софія Миколаївна працює на посаді вчителя української мови та літератури з 1988 року.

Добре володіє методикою викладання, виявила ґрунтовний рівень професіоналізму, володіє ефективними формами і методами педагогічної діяльності. Застосовує інтерактивні методи навчання та виховання. До виконання своїх обов’язків відноситься добросовісно, старанно. Уміло організовує розумову діяльність учнів та самостійну роботу учнів з навчальною книгою, подає індивідуальну допомогу слабовстигаючим учням, пробуджує в них віру в свої сили та виховує інтерес до навчання. Широко використовує дидактичний матеріал та елементи інноваційних методів навчання на своїх уроках. Значну увагу приділяє збагаченню словникового запасу дітей, розвитку в учнів інтересу до вивчення української мови, використовуючи з цією метою ігрові моменти (мовні ігри, розгадування кросвордів), виробленню в учнів навиків самостійно здобувати знання, працювати. Її учні були переможцями районного конкурсу з пропаганди рідної мови та Міжнародного дитячого конкурсу ім.П.Яцика.

Працює над проблемою «Розвиток творчих здібностей на уроках української мови та літератури».

Активна в громадській діяльності. Користується авторитетом серед педагогічного та учнівського колективів, трудящих села.

Скромна, ввічлива, морально витримана.

Проблема Формування широкої читацької компетенції молодого покоління, розвиток естетичних потреб школярів, формування гуманістичного світогляду та гуманістичної свідомості особистості; комунікативна функція спілкування на російській мові

Прізвище, ім'я, по батькові Рік народження Освіта Спеціальність за дипломом Стаж педагогічної роботи Посада

Кантур Юрій Іванович 27.09.1966

вища, Чернігівський державний педагогічний інститут,1990 історія та суспільствознавство 22 вчитель історії та правознавства

Знов до героїв ставлення змінилось І завтра будуть інше говорити.

А вчителю з глибинки захотілось Римовану історію створити…

Кантур Юрій Іванович на посаді вчителя історії та правознавства працює з 1994 року. Вчитель виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє формами та методами організації навчально – виховного процесу. У роботі використовує нові педагогічні Постійно технології, обрядів, звичаїв Борзнянщини.

працює над особливо підвищенням проблемно пошуковий підхід. На уроках значну увагу приділяє краєзнавчій роботі, широко використовує елементи інноваційних методів навчання, добирає для учнів інформацію особистісного значення. Веде наукову і пошукову роботу по відродженню народних традицій, педагогічної майстерності.

Справедливий, доброзичливий, уважний до дітей та колег.

Користується авторитетом в учнівському та педагогічному колективах.

Прізвище, ім'я, по батькові Рік народження Освіта Спеціальність за дипломом Стаж педагогічної роботи Посада

Авраменко Ганна Миколаївна 14.05.1955

вища, Ніжинський державний педагогічний інститут,1977 російська мова та література 32 вчитель російська мова та література

Учительське кредо доволі просте, Це правило для педагога єдине: “До серця дитини увійде лиш те, Що прямо із серця наставника лине”

Ганна літератури Миколаївна на працює з 1977 року.

посаді учителя російської мови та зарубіжної Має відповідну фахову вищу освіту, виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними формами, методами організації навчально-виховного процесу, забезпечує високу результативність, якість своєї праці, відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування.

Уроки проводить на високому науково-методичному рівні. Вміє розкрити глибину змісту й красу художнього твору.

Ідейна спрямованість не нав’язується учням, а визначається в результаті розбору тексту. Широко характеристики. В центрі уваги використовує прийоми порівняльної уроку – збагачення учнівської мови. Засвоєння нових слів завжди їх виконувати.

активне, супроводжується тренувальними вправами. Дає відкриті уроки, використовує інтерактивне навчання.

Як класний доброзичливими, вміли самостійно вирішувати питання, приймати важливі рішення і вміли Систематично підвищує свій ідейно-політичний рівень та фахові методичного об'єднання вчителів гуманітарного циклу. Брала участь у районному конкурсі на кращу методичну розробку. Працює над проблемою «Виразне читання на уроках зарубіжної літератури».

Активна в громадській діяльності. Морально витримана, скромна, ввічлива.

Користується керівник чимало прикладає зусиль, щоб діти зростали авторитетом чуйними, знання, керівник серед учнівського та педагогічного колективів, трудящих села.

Вивчаємо ділові папери На уроці української літератури

Проблема Використання краєзнавчого матеріалу на уроках української мови та літератури У шкільному музеї краєзнавства

Використання інноваційних технологій Метод “Кубування” Із задоволенням на уроках використовуємо мікрофон Робота в групах

Робота з обдарованими дітьми Підготовка до олімпіади Засідання літературної студії “Дивоцвіт”

Позакласна робота Літературний ярмарок “У моїм серці Україна, моя любов, моя весна” На літературний ярмарок завітали цигани Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Вивчаємо ділові папери

Вивчаємо літературу рідного краю

Підготовка до олімпіади Засідання літературної студії “Дивоцвіт”

Виховання духовності на місцевому краєзнавчому матеріалі Цілюща вода з криниці доброти Освячення криниці на шкільному подвір’ї Виховуємо почуття прекрасного на народних промислах

Додаткова література з історії України

Ще не опубліковані книги серії “РІД”: Римована Історія Держави

Заняття літературного гуртка “Живе слово”