Hoogste bieders stille veiling

Download Report

Transcript Hoogste bieders stille veiling

Nummer Stille Veiling Item
32m
32L
33
52
Jaarabonnement Vondelgym
Twee kaarten voor thuiswedstrijd Ajax
Tekening/prent door tekenares Aimee van Hattum
Dagje zeilen in een Centaur
Amatør trui (1x M)
Amatør trui (1x L)
Twee nachten B&B Heren van de Dijk
10-rittenkaart voor Yoga Dreams
Verblijf in mooie 4pers. studio in de Pijp voor 2 nachten
Woningverhuurservice + 3x professionele fotografie van je woning
Soldaat van Oranje - De musical: 2 eersterangs tickets incl. goodiebag
12 houten design manchetknopen
Mooie witte leren MIPACHA sneakers (Esporta blanco)
World Press Photo - 4 toegangstickets met rondleiding van directeur (incl fotoboek)
Weber One Touch Original houtskoolbarbecue
Ultieme leeservaring met de Kobo Glo e-reader (incl. hoesje)
Skybox PSV: 2kaarten
Meet Mercury Prize-winning singer-songwriter Benjamin Clementine!
Dagdeel juridisch advies van juristen Dapper Advies
Kindervakantie zeilen (10 - 15 jaar)
Skybox Vitesse: 2 kaarten
Race fiets huren voor een week (2 personen) in de Randstad
Gesigneerde Hockeystick Maartje Paumen
2 tickets PSV - Ajax
Appartement Amsterdam de Pijp (van Hilligaertstraat), 4pers weekend (vrij-zon)
Fles Johnnie Walker Blue Label Ryder Cup Limited Edition (Whiskey)
Persoonlijkheids training (3 uur, max. 15 personen)
Professionele fotoshoot inclusief visagie voor 4 personen!
The Vault - Escape Room Amsterdam (Beste volgens Tripadvisor!)
Schilderij "In bikini" Jose Dieckman
Hoogste bieder
Diederik Langenberg
Ruben de Jong
Frido van Driem
Lisa Veen
Charlotte Tolman
Ruud van der Steeg
Eva Jordana
Bas Hooghiemstra
Ruud van der Steeg
Nicole Schiffers
Liedwien Schuringa
Isabella Leeuwarden
Sjoerd Hensen
Petra Blommendaal
Ruud van der Steeg
Rutger Geerts
Marijn van der Meer
Geert Fleuren
Sjoerd Hensen
Sjoerd Hensen
Ineke Hoogeweg
Diederik Tijssen
Eva Jordana
Gitta Tolman
Ruud van der Steeg
Riekje de Haan