Antiek, kunst en curiosa September veiling 2014 Aziatica

Download Report

Transcript Antiek, kunst en curiosa September veiling 2014 Aziatica

Antiek, kunst en curiosa September veiling 2014
Aziatica
Kavel nr. 3501: Een Chinees bronzen cloisonné vaas
daarbij twee Chinees bronzen met cloisonné wierrookpotten
H 37,22 en 33 cm
Kavel nr. 3502: Een lot emaille met closonné
twee dekseldozen, twee dekselpotten, vier kleine vaasjes, diverse houten voetjes en
steunen
20e eeuw
Kavel nr. 3503: Een paar Chinees bronzen met cloisonné vazen
20e eeuw
H 30 cm
Kavel nr. 3504: Een Chinese bronzen tempelwachter
zittend op een tempelleeuw en het basement met lotusbladmotief.
20e eeuw
H 39 cm
Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 3505: diverse Chinese gewichtjes, gelukspoppen, munten vijzeltje,
opiumgewichtjes, lakstempels en ornamenten.
begin 20e eeuw
Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 3506: Een bolle cloisonne pot en wierrookbrander
Hoogte pot circa 30 cm
Kavel nr. 3507: Een hoornen zittende boeddha
zittend op een lotustroon, een bloem in de handen.
20e eeuw
H 19 cm
Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 3508: Een houten beeld, bronzen pot en spekstenen wijnpotje
het gesneden beeld van een staande vrouw met metaaldraad ingelegd, de pot met
email cloisonné floraal decor en het potje met deksel en floraal snijwerk
(beschadigingen). (3) H 41 en 18 cm L 11 cm
ca. 1900
Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 3509: Een gesneden Indisch naaitafeltje zonder onderstel
Kavel nr. 3510: Een onderzettafel voor een Indisch god beeld
Kavel nr. 3511: Malachite groep
Godin in drieen
20e eeuw China
26 cm hoog
Kavel nr. 3512: Een met slib gedecoreerde Aziatische staande leeuw
de slibdecoratie op een metalen basis en met ingelegde metaaldraad decoratie en
groene en rode polychromie.
20e eeuw
L 34 cm
Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 3513: Een gesneden ivoren beeldje
staande god Krishna met een fluit, op houten voet (enkele beschadigingen).
ca. 1900
H 13,5 cm (totaal)
Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 3514: Drie bronzen rechthoekige rituele vaten
verschillende modellen met opstaande grepen en op vier poten, met verschillende
decors in reliëf, één op houten voet. (3)
ca. 1900
H 14, 18 en 27 cm
Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 3515: Drie stuks Aziatisch brons en koper
een Chinees bronzen rond ritueel vat met houten deksel, een Chinese geelkoperen
balustervormige vaas met draken op de flanken en een koperen gebedsmolen in de
vorm van een zeskante pagode. (3)
ca. 1900
H resp.20, 29 en 25 cm
Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 3516: Een bronzen cloisonné email cachepot
met florale ornamenten (beschadigingen).
begin 20e eeuw
H 22,5 cm
Kavel nr. 3517: Een bronzen groep
twee dansende figuren, op ovale voet.
modern
H 18 cm
Kavel nr. 3518: Twee oosterse tafeltjes
een met snijwerk en een met lak. (2)
modern
H ca. 32 cm
Kavel nr. 3519: Een polychrome houten tempelwachter
steenrood met gekleurd glas gedecoreerd.
20e eeuw, Thailand
H 22 cm
Kavel nr. 3520: Drie cloisonne vaasjes
Kavel nr. 3521: Een Indiase beschischildering in lijst
170-107 cm