Transcript prezentacji

„SZKOLNE ASY” 2013

Martyna Ludwig z kl. 3b • Tytuł „SUPER UCZEŃ 2013” w kategorii klas III-IV

Szymon Michałowski z kl. 1a • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym „CYFERKA”

Maksymilian Pstrąg z kl. 3a • Wyróżnienie II-go stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

Maja Siermantowska z kl. 2b • Wyróżnienie II-go stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym „CYFERKA”

I miejsce w Miejskim Konkursie Kolędy Niemieckiej zdobył zespół z kl. 2b w składzie: - Adrianna Allamoda - Kinga Jezierczak - Aleksandra Pstrąg - Weronika Sadza - Maja Siermantowska - Aleksandra Sosna - Paulina Zaremba

Weronika Sadza z kl 2b • 3 miejsce w Miejskim Konkursie Dziecięcej Prozy i Poezji Niemieckiej

Adrianna Allamoda z kl. 2b • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Dziecięcej Prozy i Poezji Niemieckiej

1 miejsce w Dzielnicowym konkursie ”BERAĆ KAŻDY MOŻE” zespół z klas trzecich w składzie: - Natalia Boniatowska - Paulina Bylicka - Krzysztof Gaertner - Martyna Ludwig - Stanisław Obermajer - Milena Przybysławska - Wiktoria Tomalska - Dagmara Walencka

Martyna Filipek z kl. 2a • 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Moje ulubione miejsce w Łabędach”

Karolina Babula z kl. 2a • 2 miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Moje ulubione miejsce w Łabędach”

Szymon Bielec z kl. 2a • 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Moje ulubione miejsce w Łabędach”

Jakub Paszek z kl. 2a • 3 miejsce w Rekordach Gliwic w Pływaniu • 3 miejsce w klasyfikacji generalnej GLP • 3 miejsce w zawodach „BIEGAM Z SERCEM” • 2 miejsce w zawodach „BIEG PO FLAGĘ”

Mikołaj Janiszewski z kl. 6a • Tytuł „SUPER UCZEŃ” w kategorii klas V-VI • Zwycięzca całorocznegp konkursu zbiórki makulatury

Kamil Hockuba z kl. 6c • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „MASTER OF English” • 3 miejsce w konkursie „HISTORIA I KULTURA STANÓW ZJEDNOCZONYCH” • Wynik bardzo dobry i 2 miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego „FOX 2013” • Uczestnik II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego oraz z matematyki

Justyna Felkel z kl. 6a • 3 miejsce w finale X małej Olimpiady Matematycznej konkursu klas szóstych Gliwic • Wyróżnienie II stopnia w konkursie matematycznym „KANGUR” 2013 • Uczestniczka II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki z elementami przyrody

Kamila Wyrwas z kl. 6b • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „MASTER OF English” • Uczestniczka II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego z elementami z historii

Tomasz Grabowski z kl. 4a • Wyróżnienie I-go stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” 2013 • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK” • 2 miejsce w klasyfikacji generalnej tenisa stołowego Ligii szkolnej

Jan Gorczyński z kl. 4a • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”

Filip Kucharski z kl. 6a • 2 miejsce w dzielnicowym konkursie fotograficznym „ Łabędy znane i te mniej znane”

Mikołaj Krysik z kl. 6a • Finalista XII Miejskiego Konkursu „Mistrz Tangramu” • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „MASTER OF English”

Filip Chałubiec z kl. 6a • Finalista XII Miejskiego Konkursu „MISTRZ TANGRAMU”

Julia Maśko z kl. 6c • 1 miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim poświęconym Julianowi Tuwimowi

Emilia Kolczarek z kl. 4a • Wynik dobry i 6 miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „FOX 2013”

Marta Pietrzak z kl. 6a • 1 miejsce w dzielnicowym konkursie „Ja też mam talent” • 3 miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Mój przyjaciel-pies”

Kamila Szyc z kl. 6a • 1 miejsce w dzielnicowym konkursie fotograficznym „Łabędy znane i mniej znane ”

Tomasz Gondek z kl. 5a • 2 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Historycznym „Średniowiecze” • 2 miejsce w dzielnicowym konkursie fotograficznym „Łabędy znane i mniej znane”

Dominik Piskor z kl. 5a • 3 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Historycznym „Średniowiecze”

Milena Sosnowska z kl. 5b • 3 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Historycznym „Średniowiecze” • 3 miejsce w konkursie plastycznym „Las w zimowych barwach

Małgorzata Tenerowicz z kl. 6a • 2 miejsce w konkursie plastycznym „Las w zimowych barwach”

Aleksandra Kaldonek z kl. 6b • 3 miejsce w dzielnicowym konkursie plastycznym „WIOSENNY KAPELUSZ”

Martyna Skalska z kl. 4c • 3 miejsce w dzielnicowym konkursie plastycznym „WIOSENNY KAPELUSZ”

Natalia Hetman z kl. 4a • 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w ramach akcji „STOP PRZEMOCY”

Ksenija Szeliemietowa z kl. 4a • 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w ramach akcji „STOP PRZEMOCY”

Mateusz Filipek z kl. 6a • 3 miejsce w Międyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ręcznie malowana bombka”

Agnieszka Kazura z kl. 4c • 2 miejsce w konkursie „Z piosenką przez Unię Europejską”

SUKCESY PŁYWACKIE

Maciej Ejfler z kl. 4a • 2 miejsce w Rekordach Gliwice w Pływaniu

Wiktoria Gural z kl. 6a • podziękowania za ogromne zaangażowanie i inicjatywę w Samorządzie Uczniowskim jako przewodnicząca.

Drużynę pływacką z kl 6a tworzą: 1. Michał Bomastyk 2. Bartosz Twardzik 3. Filip Kucharski 4. Mikołaj Janiszewski którzy są także w Kadrze Śląska oraz 5. Adrian Reichelt 6. Sonia Sugier 7. Julia Wasilewska 8. Wiktoria Gabryś 9. Wiktoria Gural 10. Justyna Felkel

Drużyna reprezentowała szkołę w następujących zawodach:

4 edycje Ligi Klubów Śląskich Rocznik 2000  Michał Bomastyk zdobył 3 medale  Bartosz Twardzik zdobył 1 medal  Sztafety Klubu Sikret – 6 medali

2 edycje Mistrzostw Okręgu Wzięło w nich udział 20 uczestników, a Filip Bomastyk zdobył 6 medali, a Filip Kucharski 2 medale.

Ogólnopolski Miting Pływacki w Tarnowskich Górach  Michał Bomastyk zdobył 3 medale  Filip Kucharski zdobył 1 medal  Sztafeta zdobyła 1 medal

Miting Pływacki w Pławniowicach  Bartosz Twardzik zdobył 1 medal  Michał Bomastyk zdobył 1 medal  Filip Kucharski zdobył 1 medal

Międzynarodowe Zawody Pływackie w Kędzierzynie-Koźlu „Koziołki Pływackie”  Justyna Felkel zdobyła 1 medal  Filip Kucharski zdobył 3 medale  Julia Wasilewska zdobył 1 medal  Bartosz Twardzik zdobył 6 medali  Michał Bomastyk zdobył 6 medali

Nasza drużyna pływacka brała również udział w:  3 edycjach Gliwickiej Ligi Pływackiej  Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronnościi Wytrzymałości Pływackiej  Pucharze Silesia w Pływaniu w Katowicach  Pucharze Rycerza Kmity w Zabierzowie